Dziś jest: Sobota 19 września 2020, Imieniny: Januarego, Konstancji .
Archiwum Aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2013
Opublikowano: 2013-01-10

Informacje z LGD Biebrzański Dar Natury

DAJ SIĘ SKOJARZYĆ

    Szukasz partnera biznesowego z Polski lub Europy? Chcesz kupić lub sprzedać atrakcyjną działkę? A może skutecznie wypromować własną firmę?

    Nie musisz szukać lub zamieszczać ofert na dziesiątkach portali internetowych. Wszystko dostępne jest pod jednym adresem - WWW.LCOI.PL. To rewolucyjna platforma internetowa dla przedsiębiorców i każdego, kto chce zrobić dobry biznes w województwach Polski Wschodniej.

    Taką perspektywę daje realizowany w pięciu regionach: podlaskim, lubelskim, podkarpacki, świętokrzyskim i warmińsko-mazurskim unijny projekt „Lokalne Centra Obsługi Inwestora – Eastern European Gateway”, którego beneficjentem jest Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry”. Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury jest jednym z partnerów projektu i pełni nadzór nad funkcjonowaniem biura LCOI na terenie województwa Podlaskiego. Jego fundamentem jest vortal WWW.LCOI.PL.

DRZWI DO BIZNESU

    To innowacyjne narzędzie, które błyskawicznie zdobywa rynek i zaufanie użytkowników. Służy do komunikacji biznesowej, dotarcia i pozyskania klientów, kojarzenia partnerów oraz uzyskania niezbędnych i cennych informacji o rynkach inwestycyjnych i rynkach zbytu. Przedsiębiorcom i wszystkim mieszkańcom Polski Wschodniej, którzy chcą zrobić biznes, dajemy możliwość prezentacji swoich ofert, usług oraz propozycji inwestycyjnych.

    WWW.LCOI.PL to brama do wielkiej bazy ofert z terenu Polski Wschodniej. Użytkownikiem vortalu może zostać każdy przedsiębiorca, który poszukuje partnera do współpracy bądź też chce sprzedać lub wypromować swój produkt, oraz każdy, kto ma do zbycia na przykład działkę albo myśli o założeniu biznesu czy też kupnie nieruchomości. Vortal stanowi także doskonałe narzędzie do promocji dla gospodarstw agroturystycznych, hoteli, restauracji albo SPA.

    Już dziś vortal pełen jest ogłoszeń w zakresie ofert dotyczących importu, eksportu, rynku nieruchomości, terenów inwestycyjnych, wsparcia technologicznego dla biznesu, a nawet konsultingu i współpracy na zasadach franczyzy.

    Innowacyjnym narzędziem pomagającym odnaleźć się w gąszczu ofert jest tak zwany „Polski Atlas Gospodarczy”. To interaktywna mapa elektroniczna, na którą naniesiono w bardzo czytelny i przejrzysty sposób wszystkie zgromadzone ogłoszenia. Po kliknięciu na konkretną ofertę wyświetla się kompleksowa informacja wraz ze zdjęciem na przykład hotelu, w którym chcemy zabukować pokój, działki, do kupna której się przymierzamy, czy produktu, który chcemy sprzedać.

ŚCIĄGNĄĆ INWESTORÓW

    Projekt „Lokalne Centra Obsługi Inwestora – Eastern European Gateway” to jednak coś więcej niż sam vortal WWW.LCOI.PL. – Naszym celem jest stworzenie innowacyjnego produktu „LCOI System”, który będzie służyć sprawnej i efektywnej komunikacji biznesowej, kojarzeniu partnerów, wymianie informacji oraz promocji ekonomiczno-gospodarczej Polski Wschodniej.

    Na terenie pięciu województw funkcjonuje sześć lokalnych centrów obsługi inwestora. Przy Lokalnej Grupie Działania Biebrzański Dar Natury z siedziba w Wojewodzinie działa biuro LCOI- Region Podlaski, które zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników. Zespół odpowiada za promocję projektu w Polsce i poza granicami kraju, współpracuje z zagranicznymi organizacjami otoczenia biznesu i ambasadami. De facto ściąga potencjalnych inwestorów z innych regionów kraju oraz z Europy i całego świata.

    Chcemy wzbudzić zainteresowanie wśród zagranicznych inwestorów ofertami z Polski, ułatwić im do nich dostęp, umożliwić kontakt i wymianę informacji oraz zaoferować turystykę biznesową. Zapraszamy na stronę - www.lcoi.pl

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1785

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe