Dziś jest: Niedziela 29 listopada 2020, Imieniny: Błażeja, Saturnina .
Archiwum Aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2013
Opublikowano: 2013-03-12

Remont ulic w centrum Szczuczyna

    Dnia 11.03.2013r. o godzinie 11.10 zostały otwarte koperty z ofertami dotyczącymi przetargu na „Przebudowę dróg gminnych w Szczuczynie: ul. Krzywa (nr 104242B), ul. Sobieskiego (nr 104253B) i ul. Pawełki (nr104260B)”. Realizacja tego zadanie jest możliwa dzięki pozyskaniu środków z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój.

    Oferty na wykonanie przedmiotowego zamówienia zostały złożone przez dwie znane na rynku firmy zajmujące się budową, przebudową i modernizacją dróg wszystkich kategorii. Jednakże najniższą cenę, która była głównym kryterium wyboru, zaproponowało Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe „UNIDROG” Sp. z o.o. z Grajewa. W najbliższym czasie zostanie podpisana umowa z powyższą firmą, a następnie pozostanie tylko czekać na realizację przedsięwzięcie, która przewidywana jest na okres maj-lipiec 2013 roku.

    Dzięki współpracy Burmistrza Szczuczyna – Artura Kuczyńskiego ze Starostą Grajewskim – Jarosławem Augustowskim, inwestycja Gminy Szczuczyn będzie prowadzona równolegle z inwestycją Powiatu Grajewskiego, na realizację której przetarg odbył się w poprzednim tygodniu. Zaplanowane zadania polegają na przebudowie dróg powiatowych w Szczuczynie: Plac Tysiąclecia, ul. Wąsoska, ul. Majewskiego. Jak można zauważyć obie inwestycje są spójne i stanowią jedną uzupełniającą się wzajemnie całość.

    W związku z powyższym, w okresie wiosenno – letnim 2013 roku spodziewajmy się utrudnień w ruchu na powyższych odcinkach ulic, leżących w ścisłym centrum miasta.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1704

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe