Dziś jest: Poniedziałek 15 sierpnia 2022, Imieniny: Marii, Stelli .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2013
Opublikowano: 2013-08-27

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013

    Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczuczynie zaprosiła do udziału w kampanii uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu miasta i gminy. W konkursach „Na tropie piękna” oraz „Mały odkrywca” dostępnych dla szkół podstawowych udział wzięły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Szczuczynie, które przygotowały prace plastyczne i literackie pod kierunkiem nauczycielki Ewy Dobrzyckiej.

    Ogólnopolska Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” pod patronatem Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych z Poznania rozwija zainteresowania i pasje uczniów, zachęca do współpracy z rówieśnikami i dorosłymi, uczy asertywności, a rodzicom pomaga w budowie więzi emocjonalnej z dziećmi.

    Tegoroczna edycja zgromadziła tysiące prac. Wśród laureatów znalazły się dzieci ze Szczuczyna nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

W konkursie „Mały odkrywca”:

  1. Wiktoria Końska (nagroda puzzle „Odkrywcy”)
  2. Ewa Jóźwik („Przewodnik po Polsce i roku szkolnym”)
  3. Paulina Tyszka (gra „GEO!memo”)

W konkursie „Na tropie piękna”:

  1. Grzegorz Wojsław („Przewodnik po Polsce i roku szkolnym”)
  2. Maciej Płochocki (gra „GEO!memo”)
  3. Krzysztof Dembiński (gra „GEO!memo”)
  4. Łukasz Płochocki (gra „GEO!memo”)

    Certyfikat za zaangażowanie się w przedsięwzięcia Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjno-profilaktycznej „Zachowaj Trzeżwy Umysł 2013” przyznany Gminie Szczuczyn przekazała na ręce Burmistrza Miasta – Artura Kuczyńskiego Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Krystyna Zdańkowska. Certyfikat indywidualny otrzymała Ewa Dobrzycka.

    Nagrody w czasie trwania „Targów Produktu Regionalnego” wręczali: Burmistrz Miasta – Artur Kuczyński, Pełnomocnik d/s Alkoholizmu – Janusz Marcinkiewicz i Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Krystyna Zdańkowska.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 2183

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe