Dziś jest: Poniedziałek 11 grudnia 2017, Imieniny: Damazego, Waldemara .
Aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2017
Opublikowano: 2017-02-24

Sukces Emilki i Natalki

Sukces Emilki i Natalki

Emilia Nagel i Natalia Kozikowska reprezentowały Szczuczyn w VII Regionalnym Konkursie Piosenki Walentynkowej „Miłość niejedno ma imię” w Goniądzu w dniu 11 lutego b.r. Dziewczęta śpiewają w zespole „Mali Szczuczyniacy” pod kierunkiem starszego instruktora Andrzeja Szabelskiego w BCK – Miejski Dom Kultury i Sportu w Szczuczynie. Natalia Kozikowska zajęła III miejsce w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI zaś Emilia Nagel otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazjum.
 W konkursie wystąpiło ponad 40 wokalistów i wokalistek w pięciu kategoriach wiekowych, których oceniało jury w składzie: Joanna Jabłońska, Andrzej Joński oraz Tomasz Kłubowicz przyznając:

Kategoria: dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne:
wyróżnienie: 
Zespół „Nadbiebrzańskie Nutki” z GOK w Goniądzu
                          Duet Paulina Szewc i Paulina Samborska z MCEiRS w Goniądzu

Kategoria: soliści w wieku przedszkolnym:
I miejsce: 
Oliwia Popławska
II miejsce: Zuzanna Kulikowska z Przedszkola w Mońkach
III miejsce: Tola Niemotko z Niepublicznego Przedszkola Bajeczka w Mońkach
wyróżnienie: Magdalena Kulikowska z Przedszkola w Mońkach

Kategoria: soliści ze szkół podstawowych klas I-III:
I miejsce: 
Maya Zyskowska ze Stowarzyszenia KULTURA NIEZALEŻNA w Grajewie
II miejsce: Julia Drozdowska z ZSP
wyróżnienie: Hanna Makuła z GOK w Goniądzu

Kategoria: soliści ze szkół podstawowych klas IV-VI:
I miejsce:
 Kinga Stypułkowska z GOK w Goniądzu
II miejsce: Wiktor Zawadzki
III miejsce: Julia Kamińska z GOK w Goniądzu
                       Natalia Kozikowska z BCK w Szczuczynie

Kategoria: soliści z gimnazjum:
I miejsce: 
Laura Narolewska z ROK w Łomży
II miejsce: Maria Sawicka z HDK w Hajnówce
III miejsce: Artur Stypułkowski z GOK w Goniądzu
                        Damian Śliwiński z ROK w Łomży
wyróżnienie: Emilia Nagel z BCK w Szczuczynie
                         Michał Kobyliński z GOK w Goniądzu

Kategoria: soliści ze szkół średnich:
I miejsce: 
Magdalena Kamińska z GOK w Goniądzu
II miejsce: Paulina Samborska z MCEiRS w Goniądzu
III miejsce: Dominik Bajorek z ROK w Łomży

Tekst i zdjęcia: Andrzej Szabelski BCK Szczuczyn

 

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 230

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe