Dziś jest: Środa 19 stycznia 2022, Imieniny: Henryka, Mariusza .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-08-01

"Czas na relaks" ze Stowarzyszeniem "Nasz Szczuczyn"

    Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” zawarło w dniu 26.02.2018 umowę z Gminą Szczuczyn, reprezentowaną przez Artura Kuczyńskiego – Burmistrza Szczuczyna na realizację zadania publicznego w zakresie promocji kultury fizycznej i sportu na okres od 01.07.2018 do 31.08.2018.

    Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” w ramach tego porozumienia przez cały okres wakacji prowadzi projekt ph. „Czas na relaks”, który ma na celu rozwój kultury fizycznej dzieci i młodzieży, integrację społeczności wokół świetlic wiejskich, wyrównanie dostępu do kultury fizycznej oraz poznawanie regionu.

    Do tej pory, w ramach projektu odbyły się zajęcia w świetlicy wiejskiej w Bęćkowie i Bzurach, które przeprowadzili członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia. W realizację projektu włączyliśmy także specjalistów – instruktorów m.in. sensei Grzegorza Fabryckiego – prowadzącego Akademię Sztuk Walki i Izabelę Gwiazdowską prowadzącą Studio Działań Kreatywnych „Gwiazda”. We wspomnianych świetlicach wiejskich odbyły się zajęcia karate kyokushin, zajęcia cyrkowe, mini liga piłki nożnej, gry i zabawy integracyjne a także warsztaty szachowe.

    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i liczną frekwencję podczas zajęć. Przed nami kolejny miesiąc warsztatów i zajęć.

    Liczymy na Waszą obecność podczas sierpniowych zajęć i już dziś zapraszamy na finał projektu „Czas na relaks”, który odbędzie się 24.08.2018r. w Starym Parku w Szczuczynie. Podczas uroczystego zakończenia projektu rozegrany zostanie finał małej ligi piłki nożnej i szachów.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”
Anna Wojsław
Andrzej Kosmowski

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 932

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe