Dziś jest: Środa 19 stycznia 2022, Imieniny: Henryka, Mariusza .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-01-09

Ewidencja zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych oczyszczalni ścieków

I N F O R M A C J A

Ewidencja zbiorników bezodpływowych (szamb) i przydomowych oczyszczalni ścieków

    W związku z obowiązkiem prowadzenia przez gminy ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków, zwracamy się do mieszkańców Miasta i Gminy Szczuczyn z prośbą o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie go do Referatu Komunalnego Urzędu Miejskiego w Szczuczynie (pokój nr 8) lub bezpośrednio do sołtysa, w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2018 roku.

    Druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, Plac 1000-lecia 23 (pokój nr 8), na stronie internetowej www.test.um.szczuczyn.pl w zakładce Aktualności oraz u sołtysów.

    Pracownicy Urzędu Miejskiego w Szczuczynie, w roku bieżącym przeprowadzą wyrywkowe kontrole, podczas których należy okazać rachunki potwierdzające wywóz nieczystości ciekłych do oczyszczalni ścieków przez firmy posiadające stosowne zezwolenia Burmistrza Szczuczyna.

    Osoby które nie mają jeszcze podpisanych umów na opróżnianie zbiorników bezodpływowych powinny to uczynić niezwłocznie. Podmiotami uprawnionymi do zawarcia takiej umowy na terenie gminy Szczuczyn są:

  • WPK-TBS, ul. Sienkiewicza 15, 19-230 Szczuczyn, tel. (86) 272 50 25
  • TOI-TOI Polska Sp. z o.o., ul. Płochocińska 29, 03-044 Warszawa, tel. (22) 614 59 79

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1429

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe