Dziś jest: Niedziela 28 listopada 2021, Imieniny: Grzegorza, Zdzisława .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-04-23

Happening z okazji imienin podkanclerzego Stanisława Antoniego Szczuki - założyciela i właściciela Szczuczyna

    Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie już od trzech lat organizuje happening z okazji imienin założyciela i właściciela Szczuczyna podkanclerzego Stanisława Antoniego Szczuki, który ma miejsce na terenie Nowego Parku w Szczuczynie. Bardzo dużą rolę w tym wydarzeniu odgrywa młodzież, która realizuje projekty w ramach programu Równać Szanse finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności a prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i działająca w Centrum grupa projektowa Rajdowa_12 serdecznie zapraszają na kolejny imieninowy happening, który odbędzie się 8 maja 2018r. w Nowym Parku. Zaczynamy o godzinie 10:00. Wydarzenie to nie mogło by się odbyć bez pomocy sprawdzonych i zawsze chętnych do pomocy partnerów a chodzi tu o Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie noszące imię jubilata i Zespołu Szkół w Niećkowie.

    Program happeningu obfituje w atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Strefa animacji dla dzieci, kiermasz ciast przygotowany przez uczniów gimnazjum przy bardzo dużym wsparciu rodziców, występ zespołu ludowego wokalno – tanecznego „Perełki”, występy wokalne młodzieży to tylko niektóre tradycyjne propozycje dla osób, które wspólnie z nami będą świętować w parku.

A CO NOWEGO POJAWI SIĘ W TYM ROKU?

JAKIE ATRAKCJE?

 Konkurs „PIMP MY BIKE” gdzie miłośnicy tuningu zmierzą się w różnych konkurencjach a hasłem przewodnim będzie szybkość i kreatywność!

Wielki Test Rowerowy, który sprawdzi wiedzę na temat tej dyscypliny sportu wśród zgromadzonych!

Wyścigi rowerowe w zaskakującej odsłonie, która zaskoczy nie tylko samych uczestników!

Grupa chłopaków (NAZWISK JESZCZE NIE ZDRADZIMY) zaprezentuje różnorodne triki rowerowe, które niejednego z nas zaskoczą!

Nie mógłbym pominąć tutaj Policyjnej Klasy Mundurowej z Zespołu Szkół w Niećkowie, która nadzorować będzie strzelnicę paintballu i wesprze nas w działaniach organizacyjnych!

    Grupa projektowa Rajdowa_12 w bieżącym roku ma na celu wyznaczyć trasę rowerową na terenie gminy Szczuczyn. Nieocenioną pomoc w tym przedsięwzięciu gwarantuje Urząd Miejski w Szczuczynie. Na efekty pracy młodzieży trzeba jeszcze poczekać do czerwca kiedy to na finałowej gali zostanie przecięta wstęga na pierwszej trasie rowerowej w gminie Szczuczyn.

W imieniu Organizatorów i grupy projektowej Rajdowa_12 serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na majowy happening w Nowym Parku. Bądźcie razem z nami, bawcie się i świętujcie imieniny Stanisława Antoniego Szczuki.

Andrzej Kosmowski
BCK SZCZUCZYN

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 866

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe