Dziś jest: Niedziela 28 listopada 2021, Imieniny: Grzegorza, Zdzisława .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-03-21

I Przegląd Pieśni Wielkopostnej

Chwalą Pana

    W niedzielę 18 marca po mszy świętej o godz. 13 odbył się I Przegląd Pieśni Wielkopostnej . Organizatorami byli Proboszcz Parafii p.w. Imienia NMP w Szczuczynie i Biblioteka-Centrum Kultury.

    W kategorii solistów do lat 14-tu zwyciężyli ex aeguo Piotr Żebrowski z Wąsosza i Julia Wróblewska z Niedźwiadnej. Drugie miejsca przyznano Natalii Nagel i Oliwii Kaliszewskiej zaś trzecie Magdalenie Sokołek i Paulinie Żebrowskiej ze Szczuczyna.

    Wśród młodzieży w kategorii 15-18 lat zwyciężyły Emilia Tarnacka z Wąsosza i Emilia Nagel ze Szczuczyna. Drugiego miejsca nie przyznano; trzecie Agnieszce Dzięgielewskiej z Niedźwiadnej.

    W kategorii zespołów przyznano: pierwsze miejsce w kategorii dzieci zespołowi Pokrzyk, drugie Iskierkom z Wąsosza. Wśród młodzieży zwyciężył zespół Pokrzyk z Wąsosza. Szczuczyniacy w składzie: Barbara Jankowska, Andrzej Szabelski, Helena Nagórska, Władysław Szymanowski, Marianna Szabelska, Marianna Domiziak, Tadeusz Danowski, Jadwiga Sielawa, Ryszard Rybak, Jadwiga i Witold Dylewscy wraz z solistką Ewą Zamojską zajęli pierwsze miejsce w kategorii dorosłych.

Tekst i zdjęcia: Barbara Paszkowska, Zuzanna Zamojska, Janusz Siemion, Andrzej Szabelski

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1206

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe