Dziś jest: Poniedziałek 06 grudnia 2021, Imieniny: Mikołaja, Emiliana MIKOŁAJKI .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-06-12

„Mam wybór…wybieram rozsądek”

    W dniu 08.06.2018r. w Publicznym Gimnazjum w Szczuczynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Mam wybór…wybieram rozsądek” na hasło profilaktyczne promujący zdrowy styl życia bez uzależnienia. Konkurs był skierowany do uczniów klas siódmych szkół podstawowych i gimnazjum a jego celem było podnoszenie poziomu świadomości zagrożeń młodzieży, promowanie właściwych zachowań i rozbudowanie inwencji twórczej młodzieży.

    Komisja konkursowa w składzie: Ewa Grunwald – dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki w Szczuczynie, Janusz Marcinkiewicz – kierownik Miejskiego Domu Kultury i Sportu w Szczuczynie / przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Grażyna Rodzeń – przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, Edyta Kudrawiec – pedagog szkolny z Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie nagrodziła następujące osoby:

I miejsce - Mateusz Gutowski
II miejsce - Magdalena Bagińska
III miejsce - Sebastian Rydzewski
IV miejsce - Marta Stankiewicz

    Komisja przyznała też wyróżnienia w konkursie: Patrykowi Kalinowskiemu, Pawłowi Danowskiemu, Danielowi Konopka, Katarzynie Krystowczyk, Amandzie Szczesik.

Organizatorzy konkursu:
Komenda Powiatowa Policji w Grajewie – Zespół Prewencji Kryminalnej, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzedzie Miejskim w Szczuczynie, Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie, Zespół Interdyscyplinarny Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Gminy Szczuczyn.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu.

Organizatorzy

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1146

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe