Dziś jest: Środa 19 stycznia 2022, Imieniny: Henryka, Mariusza .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-02-19

Rajdowa_12! Działamy!

    Za nami pracowita nocka! Kilka godzin pracy, integracji i dyskusji. Co zrobiliśmy? 100 % mobilizacja, podział na zespoły i pracujemy. Omówiliśmy i uzgodniliśmy kilka spraw istotnych dla projektu realizowanego w ramach programu „Równać Szanse 2017” m.in.: zasady i metody promocji w mass mediach, zakupy materiałów promocyjnych i co najważniejsze przedyskutowane zostały pomysły w najistotniejszej kwestii jaką jest trasa rowerowa. Wzięliśmy pod uwagę teren całej gminy Szczuczyn, nie pominęliśmy żadnego znanego nam zakątka, który urozmaici wspomniany szlak rowerowy. Nie będziemy teraz wdawać się w szczegóły na temat przebiegu trasy (ciągle są nowe pomysły dotyczące jej kształtu) ale możemy zdradzić, że jej długość na pewno zadowoli zapalonych cyklistów.

    Istotnym elementem wspomnianej trasy będzie punkt rekreacyjny, którego wygląd i kształt był tematem żywiołowej dyskusji (na punkt składać się będzie wyposażenie m.in. ławki, stół, stojak na rowery, kosz, tablica informacyjna, posadzka). Ważnym zadaniem grupy projektowej będzie pozyskanie sponsorów których fundusze przez nich przekazane przeznaczone zostaną na sfinansowanie omawianego punktu a także na oznakowanie trasy na terenie gminy Szczuczyn.

    Serdecznie podziękowania kierujemy w stronę Janusza Marcinkiewicza – kierownika Miejskiego Domu Kultury i Sportu w Szczuczynie i radnego powiatu grajewskiego, który przekazał fundusze na zakup części materiałów promocyjnych dla Rajdowej_12!

    Chcecie dowiedzieć się więcej na nasz temat? Zajrzyjcie na FB – Rajdowa 12 i na Instagrama – Rajdowa 12!

    PS. Czekamy na Wasze pomysły względem trasy rowerowej. Piszcie, komentujcie. Śmiało!

Julia Witkowska 
Andrzej Kosmowski 
Rajdowa_12 działająca w BCK w Szczuczynie

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 1248

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe