Dziś jest: Niedziela 28 listopada 2021, Imieniny: Grzegorza, Zdzisława .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2018
Opublikowano: 2018-08-17

Wyjazd rowerowy do Kurek

Układając tegoroczny program wakacji pracownicy Centrum Kultury w Szczuczynie co prawda z lekką obawą ale mimo wszystko postawili na rowery. Przez minione tygodnie wyjazdy rowerowe do okolicznych świetlic wiejskich za każdym razem gromadziły liczne grono miłośników dwóch kółek.

Pracownicy Centrum Kultury w Szczuczynie wraz ze studentami animatorami i liczną grupą dzieci i młodzieży wspólnie na rowerach odwiedzali okoliczne świetlice wiejskie oraz przybliżali uczestnikom wyjazdów miejsca warte pokazania. Dziesiątki wspólnie przejechanych kilometrów i niesamowita atmosfera panująca w czasie ich pokonywania to najlepszy sygnał dla nas, że  taka forma spędzania czasu to strzał w dziesiątkę!

            Ostatni wyjazd rowerowy w ramach wakacji odbył się do wsi Kurki. Odpowiedzieliśmy tym samym na zaproszenie sołtysa Dariusza Chmielewskiego, który wraz z grupą mieszkańców już na nas czekał z ogniskiem, kiełbaskami, napojami i innymi przekąskami. Malownicze tereny wokół placu zabaw skłoniły nas do małej wycieczki krajoznawczej po której oddaliśmy się grom i zabawom w które włączyli się też dorośli uczestnicy wyjazdu. Po kilku mile spędzonych godzinach wróciliśmy do Szczuczyna jednak wcześniej złożyliśmy deklarację na ręce sołtysa Dariusza Chmielewskiego, że wrócimy do Kurek za rok!

Serdecznie dziękujemy Dariuszowi Chmielewskiemu za zaproszenie i „swojską” atmosferę spotkania!

Andrzej Kosmowski

                                                                                                                                                                                                                                                                        BCK SZCZUCZYN

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 828

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe