Dziś jest: Poniedziałek 13 lipca 2020, Imieniny: Ernesta, Małgorzaty .
Archiwum Aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2019
Opublikowano: 2019-01-24

Teatr Kamishibai

    Zapraszamy na otwarte warsztaty teatralne do Biblioteki Centrum – Kultury. Spotkanie odbędzie się 9 lutego 2019 r. (sobota), o godz. 11.00 z Panią Karoliną Miłkowską - Prorok – aktorką teatralną, logopedą i wykładowcą emisji głosu.

    Teatr Kamishibai to Japońska sztuka mówienia obrazem. Program przewiduje spektakl z cyklu Baśnie Świata (np. japońskie, estońskie, aborygeńskie) czy Legendy Polskie tj. Czerwony Kapturek, W czarnej Hańczy, Legenda o Królu Kruku, a także warsztaty plastyczne, kreatywnego pisania opowieści i publicznych wystąpień. Co istotne, warsztaty skierowane są zarówno do dzieci, jak i ich rodziców. Przewidywany czas spotkania to 1,5h.

    Zajęcia mają na celu ogólny rozwój dzieci, w szczególności ukierunkowany na emisję głosu i mowę ciała, współpracę w grupie, poznawanie nowych kultur czy zdobywanie umiejętności publicznego występowania.

    Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych zapraszamy do zapisów w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, pok. nr 10. Preferowany wiek dzieci to 6-10 lat.

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 431

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe