Dziś jest: Środa 19 stycznia 2022, Imieniny: Henryka, Mariusza .
Archiwum aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2021
Opublikowano: 2021-06-02

Biegi Papieskie

    Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie, Parafia p.w. Imienia NMP w Szczuczynie, Urząd Miejski w Szczuczynie i ZS w Niećkowie byli organizatorami XII Biegu Papieskiego oraz VII Otwartego Biegu Świętego Jana Pawła II o Puchar Proboszcza Parafii p.w. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie. Biegi odbyły się w dniu 1 czerwca 2021 roku, a trasa wiodła wokół „Starego Parku”.

    W biegach uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczuczynie, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej, Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie oraz Zespołu Szkół w Niećkowie.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

Kategoria „O”:
- dziewczęta:

  1. Amelka Wiszowata
  2. Zuzia Czaplicka
  3. Amelka Sakowska

 - chłopcy:

  1. Marcel Danowski
  2. Franek Ciepliński
  3. Adaś Zyskowski

Kategoria klasy pierwsze:
- dziewczęta:

  1. Dominika Ornowska
  2. Paulina Kruszyńska
  3. Natalia Jarmutowska

- chłopcy:

  1. Piotr Barwnikowski
  2. Marcel Mierzejewski
  3. Oskar Sobecki

Kategoria klasy drugie: - dziewczęta:

  1. Dominika Niecikowska
  2. Zuzanna Brzostowska
  3. Lena Zielińska

- chłopcy:

  1. Filip Gede
  2. Adrian Dzięgielewski
  3. Kuba Kleczaj

Kategoria klasy trzecie:
- dziewczęta:

  1. Nikola Cymkowska
  2. Wiktoria Bogusławska
  3. Milena Gnys

- chłopcy:

  1. Bartek Bogdan
  2. Paweł Sieredziński
  3. Krzysztof Kowalski

Kategoria klasy czwarte:
- dziewczęta:

  1. Karolina Kaczyńska
  2. Oliwia Giecelman
  3. Małgorzata Grygoruk

- chłopcy:

  1. Oskar Gnys
  2. Dominik Czarnecki
  3. Piotr Jan Wiktorowicz

Kategoria klasy piąte:
- dziewczęta:

  1. Lena Dzięgielewska
  2. Aleksandra Kaszeta
  3. Angelika Metelska

- chłopcy:

  1. Bartosz Gutowski
  2. Jakub Bagiński
  3. Gabriel Ornowski

Kategoria klasy szóste:
- dziewczęta:

  1. Joanna Skrodzka
  2. Roksana Laszczkowska
  3. Ewa Kuczyńska

- chłopcy:

  1. Dawid Mrozio
  2. Daniel Waszkiewicz
  3. Kacper Siedlecki

Kategoria klasy siódme:
- dziewczęta:

  1. Kornelia Witkowska
  2. Zuzanna Gnys
  3. Amelia Drobińska

- chłopcy:

  1. Artur Konopka
  2. Jakub Barwikowski
  3. Bartłomiej Szczech

Kategoria klasy ósme:
- dziewczęta:

  1. Oliwia Kaliszewska
  2. Martyna Sawicka
  3. Magdalena Grajewska

- chłopcy:

  1. Mateusz Berć
  2. Szymon Bogdan
  3. Adrian Dylewski

Kategoria szkoły średnie:
- dziewczęta:

  1. Karolina Polakowska
  2. Paulina Danowska
  3. Agata Chrostowska

- chłopcy:

  1. Mikołaj Zyskowski
  2. Łukasz Niedźwiecki
  3. Mateusz Raciborwski

Kategoria Open:

  1. Jacek Sokołowski
  2. Mikołaj Zyskowski
  3. Kuba Brzostowski

Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szczuczynie:

  1. Marcin Łapiński
  2. Paweł Danowski
  3. Tomasz Sielawa.

    Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe medale i dyplomy ufundowane przez Bibliotekę-Centrum Kultury w Szczuczynie, zaś zwycięży w kategorii open otrzymali Puchary ufundowane przez Proboszcza Parafii p.w. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie. Dekoracji zwycięzców dokonali ks. Proboszcz Jacek Majkowski, Dyrektor ZS w Niećkowie Dariusz Koniecko oraz Dyrektor BCK w Szczuczynie Janusz Siemion.

Tekst i zdjęcia:
Andrzej Szabelski/Andrzej Kosmowski – BCK Szczuczyn

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 185

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe