Dziś jest: Piątek 27 stycznia 2023, Imieniny: Jana, Przybysława .
Aktualności Urzędu Miejskiego w Szczuczynie rok 2023
Opublikowano: 2023-01-17

Chilloutowe Ferie Zimowe z BCK w Szczuczynie

Startujemy!

    Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na „Chilloutowe Ferie Zimowe” edycji 2023.

Ferie zimowe… Dwa tygodnie wolne od zajęć szkolnych… Każdy z nas przyzna, że zaraz po wakacjach jest to najbardziej wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież (szczególnie!). Jest to okazja do relaksu po dniach pełnych pracy i nauki. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie, planujecie spędzić ferie zimowe w Szczuczynie / w gminie Szczuczyn warto zapoznać się z ofertą Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie!

    W ramach ferii zimowych ogłaszamy challenge „Feriowa Aktywacja 2023”. Nagrodzimy trzech najaktywniejszych uczestników ferii zimowych.

Ale to nie wszystko!

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i działająca przy BCK w Szczuczynie Hala Sportowa (ul. Grunwaldzka 2) informuje, że w okresie ferii zimowych zajęcia zorganizowane dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w godzinach 10:00 – 14:00. Zapraszamy dzieci od lat 6. Dzieci młodsze zapraszamy razem z opiekunem.

Jednocześnie informujemy, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) jak i Hala Sportowa w Szczuczynie (ul. Grunwaldzka 2/ kierunek Skaje) są do dyspozycji dzieci i młodzieży w godzinach otwarcia:
BCK w Szczuczynie (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00)
Hala Sportowa w Szczuczynie (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)

Szczegółowe informacje na temat zajęć i wyjazdów podczas ferii zimowych w siedzibie Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie oraz pod numerami telefonów 501639043 / 86 2621036 / 86 2621037.

Podczas ferii zimowych zorganizowane są wyjazdy – ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń po uprzednim dopełnieniu formalności (podpisanie oświadczeń i formularzy RODO).

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na godziny zbiórek uczestników wyjazdu. Wszystkie wyjazdy odbywać się będą spod Hali Sportowej (ul. Grunwaldzka 2).

Dyrekcja i pracownicy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie życzy wszystkim feriowiczom niezapomnianych wrażeń, radości, odpoczynku a także niesłabnącej energii i optymizmu!

Andrzej Kosmowski
Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 39

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe