Dziś jest: Piątek 22 września 2023, Imieniny: Tomasza, Maurycego .
Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej
Opublikowano: 2023-02-21

Informacja o naborze uczestników do Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ” - edycja 2023 realizowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego

    Gmina Szczuczyn przystąpiła do programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2023.

Program jest finansowany ze środków państwowego Funduszu Solidarnościowego. Na realizację programu Gmina Szczuczyn otrzymała dofinansowanie w wysokości 61 710,00 zł, co stanowi ogólną wartość Programu.

Działania związane z realizacją Programu będzie podejmował Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczuczynie.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczuczynie ogłasza nabór dla mieszkańców gminy Szczuczyn do wzięcia udziału w programie „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”- edycja 2023.

więcej

Opublikowano: 2023-02-20

Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ” - edycja 2023

    Gmina Szczuczyn przystąpiła do programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2023

    Program jest finansowany ze środków państwowego Funduszu Solidarnościowego. Zgodnie z wnioskiem i umową zawartą z Wojewodą Podlaskim przewidziano, że Program będzie realizowany do 31.12.2023r.

    Głównym celem Programu jest wprowadzenie usług asystenta jako formy ogólnodostępnego wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.

więcej

drukuj

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe