Dziś jest: Środa 29 czerwca 2022, Imieniny: Piorta, Pawła .
Pytania do Burmistrza

Mieszkania komunalne

    Witam chcialabym cos wiecej dowiedzieć sie o bloku którego budowa miała ruszyć na wiosnę,o mieszkaniach czy to będą komunalne czy będzie mozna kupić i o jakich stawkach mowa? 8lat temu składałam o przydział mieszkania i do dnia dzisiejszego nie dostalam żadnej odpowiedzi co dalej.w starej gminie ciągle wywieszane bylo kto sie stara ale samych zainteresowanych nikt przez lata nie powiadamia.jest mi bardzo przykro ze nikt nie zainteresowal sie ta sprawą a jak ludzie z problemami alkoholowymi którym nie chce sie pracować chodzą to dostają.ale nie o tym mowa glównie chodzi mi o mieszkania i ceny.

Odpowiedź:

Witam Serdecznie i dziękuję za kontakt.

    Odpowiadając na Pani pytanie wyjaśniam, iż wszystkie mieszkania w zaprojektowanym bloku będą miały charakter lokali komunalnych, które gmina będzie wynajmowała osobom spełniającym niezbędne kryteria, z których podstawowe to brak własnego mieszkania. Jeśli osiem lat temu składała Pani podanie o przydział takiego mieszkania, to pytanie, jak dzisiaj wygląda Pani sytuacja wydaje się zasadne? Aby móc porozmawiać rzeczowo na ten temat niezbędnym będzie kontakt osobisty w Urzędzie Miejskim, do którego serdecznie zapraszam.

    Chciałbym zaznaczyć, że na chwilę obecną nie przewidujemy sprzedaży zaprojektowanych mieszkań. Co do listy osób ubiegających sie o mieszkania, to również teraz funkcjonuje ona i każdorazowo można zapoznać się z jej zawartością (osoba prowadząca p. Zbigniew Rostek).

Pozdrawiam Artur Kuczyński - Burmistrz Szczuczyna

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 4624

Związek Gmin Wiejskich
Biebrzański Dar Natury
Wrota Podlasia
Mikroporady
e-PIT 2019
e-Zdrowie
Podlaska Platforma Edukacyjna
KPP Grajewo
Łomżyńskie Forum Samorządowe
mikrorachunek podatkowy
Umów wizytę w urzędzie skarbowym
Szczepimy się 2021
e-budownictwo
Czyste powietrze
Bezpłatne Leki 75+
PGE Informacje o wyłączeniach

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe