Dziś jest: Wtorek 06 czerwca 2023, Imieniny: Pauliny, Norberta .
Pytania do Burmistrza

gaz w Szczuczynie

    Ponieważ nie doczekałem się odpowiedzi ,dlatego po raz drugi zadaje pytanie:Panie Burmistrzu patrząc na Gminę Grajewo która zabrała się do doprowadzenia gazu dla miasta chciałbym zapytać czy Pan również planuje coś zrobić w tym temacie.Przypominam sobie,że kilka lat wstecz coś tam było w planach o doprowadzeniu gazu dla miasta Szczuczyna.Proszę tym razem o odpowiedź osobie ,której Szczuczyn nie jest obojętny.

czytaj odpowiedź

Kąpielisko Miejskie

    Witam panie Burmistrzu mam pytanie odnosnie miejskiego kapieliska jakis czas bylo glosno na ten temat jakies plany itp i nagle cisza czy powstanie te kapielisko i jesli tak to w jakim czasie dziekuje za odpowiedz

czytaj odpowiedź

Ruch pojazdów po ulicy kilińskiego

     Witam pana mam pytanie odnosnie ruchu pojazdow po ulicy kilinskiego a dokladniej odcinek od budynku urzedu do ronda auta poruszaja sie z barszo duza predkoscia oczywiscie nie wszystkie ale mniejszy ruch na tej ulicy mlodzi wykorzystuja jako tor wyscigowy osobiscie kilka razy bylem swiadkiem takiego scigania sie czy cos z tym mozna zrobic to ze ruch tranzytowy odbywa sie obwodnica nie oznacza ze nie mieszkaja tu ludzie i korzystaja z przejsc dla pieszych mimo ze nadal jest to niebezpieczne moze nawet bardsziej niz wczesniej.

czytaj odpowiedź

Przybytek w parku.

    Panie Burmistrzu chce zaznaczyć, że centrum naszego miasta w ostatnim okresie bardzo się zmieniło na korzyść. Mamy piękny budynek Urzędu, Banku Spółdzielczego, powstała również piękna kawiarenka w parku. No i właśnie w tym parku obok pięknej kawiarenki stoi drewniany budynek w którym to od jakiegoś czasu spotyka się sam element i patologia Szczuczyńska. Element ten gromadzi się do późnych godzin nocnych gdzie również załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne na oczach przechodniów i małych dzieci. Wcześniej w budynku tym był sklep spożywczy, a jakie teraz jest jego przeznaczenie i czy przybytek ten działa w sposób legalny.

czytaj odpowiedź

Łomżyńska 5

    Witam panie burmistrzu. Widzę jak nasze miasto rozkwita z dnia na dzień staje się ładniejsze, ale co z budynkiem przy ulicy łomzynskiej 5? Trochę nie ladnie to wygląda, czy coś jest w tym kierunku robione żeby zmienić wygląd tegoż budynku?

czytaj odpowiedź

Druki podatkowe

    Witam, czy w Urzędzie dostępne są druki zeznań podatkowych? Pozdrawiam.

czytaj odpowiedź

Mieszkania komunalne

    Witam chcialabym cos wiecej dowiedzieć sie o bloku którego budowa miała ruszyć na wiosnę,o mieszkaniach czy to będą komunalne czy będzie mozna kupić i o jakich stawkach mowa? 8lat temu składałam o przydział mieszkania i do dnia dzisiejszego nie dostalam żadnej odpowiedzi co dalej.w starej gminie ciągle wywieszane bylo kto sie stara ale samych zainteresowanych nikt przez lata nie powiadamia.jest mi bardzo przykro ze nikt nie zainteresowal sie ta sprawą a jak ludzie z problemami alkoholowymi którym nie chce sie pracować chodzą to dostają.ale nie o tym mowa glównie chodzi mi o mieszkania i ceny.

czytaj odpowiedź

Plac zabaw

    Kiedy ruszą prace budowy placu zabaw w Niedźwiadnej ?

czytaj odpowiedź

Kanalizacja

    kiedy ruszą prace przy budowie kanalizacji na naszych ulicach. Mam nadzieję ,że doczekam się odpowiedzi w przeciwieństwie do mego poprzednika,który czeka na odpowiedż kilka miesięcy.

czytaj odpowiedź

odpowiwdzi

    obserwuje pytania do burmistrza i od kilku miesięcy to samo; kłaniam się Panie Burmistrzu .Od 26 listopada zawieszony jest dalszy ciąg pytań. Komu się znudziło prowadzić polemikę? czy nikt więcej nie zadaje pytań, czy też Panu Burmistrzowi znudziło się odpowiadać na może niewygodne pytania.

czytaj odpowiedź

Miasta Partnerskie

    Co myśli pan o tym aby Nasze kochane miasto Szczuczyn związać partnersko z innym miastem zagranicznym umową partnerską? Pozdrawiam i gratuluję sukcesów. Oby tak dalej !!!

czytaj odpowiedź

przedszkole

    Witam, bardzo cieszy perspektywa przeniesienia Przedszkola z dotychczasowej siedziby do budynku na ul. Łomżyńskiej. Pytanie może nie bezpośrednio, lecz jednak związane z tematem. Czy planowane jest także powstanie żłobka / klubu malucha lub zatrudnienie dodatkowo dziennego opiekuna dla dzieci do lat trzech?

czytaj odpowiedź

przebudowa nawierzchni oś Pawełki

    witam, mam pytanie , kiedy będzie przetarg na II etap przebudowy nawierzchni pozostałych ulic oś pawełki.

czytaj odpowiedź

praca na obwodnicy

    36 letni z doświadczeniem kierowca, operator maszyn budowlanych, prawa jazdy kategorii A, BE, C, CE, T + karta kierowcy, aktualne badania lekarskie, uprawnienia koparki i ładowarki, aktualne badania lekarskie na wozidła . Praca na tej budowie jest mi znana, ponieważ pracowałem już na tej budowie. Podejmę pracę w delegacji.

czytaj odpowiedź

czy administrator tej strony tu zagląda

    czy administrator tej strony tu zagląda.

czytaj odpowiedź

władze miasta

    Kłaniam się! Szanowny Panie Burmistrzu Miasta Szczuczyn! 26 listopada 2011 roku wysłałem na adres mailowy UM pytanie z prośbą o podanie mi nazwiska ostatniego naczelnika oraz wszystkich burmistrzów od 1990 roku do chwili obecnej z uwzględnieniem okresu rządzenia. Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi. Czyżby w tej miejscowości była na ten temat jakaś tajemnica? Proszę odpisać kto może mi udzielić takiej informacji. Pozdrawiam serdecznie

czytaj odpowiedź

Ustawa śmieciowa

    Szanowny Panie Burmistrzu, Od 1 lipca 2013 roku na terenie naszej Gminy jak i na terenie całego kraju funkcjonuje nowa ustawa śmieciowa. Zanim więc zadam Panu pytanie chciałbym serdecznie i szczerze pogratulować , że w terminie uporał się Pan z jej wprowadzeniem i ustaleniem na jakich zasadach ma działać co na pewno nie było łatwym zadaniem A teraz moje pytanie/-a...czy ustawa obejmuje swoim działaniem/zasięgiem wszystkie gospodarstwa domowe obligatoryjnie czy też nie? Dlaczego ja w swoim budżecie domowym mam dopisywać dodatkową pozycje w wydatkach a ktoś nie? Nie kieruje mną zawiść, że "ja płacę a on nie" tylko złość, są gospodarstwa domowe, które jak zauważyłem nie oddają śmieci? Ciekawe gdzie te śmieci trafiają: do lasu, na pobocze drogi? DLATEGO TEŻ JESTEM CIEKAWY CZY MOZNA BY BYŁO SKONTROLOWAĆ GOSPODARSTWA DOMOWE NASZEJ GMINY GDZIE ODDAJĄ SMIECI? CO Z NIMI ROBIĄ. Pozdrawiam i życzę powodzenia w działaniach na rzecz naszej Gminy i przede wszystkim cierpliwości (chociaż pewnie sam Pan już o tym wie). Naprawdę są ludzie, którzy kibicują Panu i nie zawiodą przy urnie..

czytaj odpowiedź

wymiana utwardzenia chodników

    Panie burmistrzu wymiana kostki chodnikowej wokół parku nie każdego jednak uszczęśliwia. Podczas gdy wszyscy dążą do likwidacji barier architektonicznych z myślą o osobach niepełnosprawnych, projektant czy wykonawca chodnika zafundował nam próg /stopień/ przy styku utwardzenie głównej alejki z utwardzeniem chodnika wokół parku i to w głównym wejściu do i z parku. Proszę wyobrazić sobie dziecko na małym rowerku, osobę na wózku usiłujących wyjechać z parku tym wejściem. Już widzę jak wygląda zimowe odśnieżanie alejek sprzętem /pługiem do odśnieżania/ przy różnym poziomie nawierzchni. Mam nadzieję, że da się to naprawić ku zadowoleniu i to nie tylko osób na wózkach inwalidzkich ale i osób spacerujących po parku.

czytaj odpowiedź

Bezpieczenstwo w Centrum Szczuczyna

    Szanowny panie Burmistrze mieszkam w centrum Szczuczyna i jestem zaszokowany stanem rzeczy w centrum. Alkoholicy i inni terorisci oblegli miasto i czuja sie panami i wladzcami. Czy sa jakies plany zeby polepszyc bezpieczenstwo w centrum tak zeby przecietny czlowiek czul

czytaj odpowiedź

odpowiedź

    Jednak Pan Burmistrz odpowiada na pytania wybiórczo. Czyżby były niewygodne chyba nie-to tylko problemy mieszkańców i w Pana gestii do załatwienia. Pozdrawiam.

czytaj odpowiedź

drukuj
Związek Gmin Wiejskich
Biebrzański Dar Natury
Wrota Podlasia
Mikroporady
e-PIT 2019
e-Zdrowie
Podlaska Platforma Edukacyjna
KPP Grajewo
mikrorachunek podatkowy
Umów wizytę w urzędzie skarbowym
e-budownictwo
Czyste powietrze
Bezpłatne Leki 75+
PGE Informacje o wyłączeniach

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe