Dziś jest: Wtorek 06 czerwca 2023, Imieniny: Pauliny, Norberta .
Rozszerzenie usług wsparcia biznesu dla rozwoju przedsiębiorstw w gminach Mariampol i Szczuczyn

Opublikowano: 2021-10-20

Pierwsza międzynarodowa konferencja pn. ”Rozwój przedsiębiorczości w regionie przygranicznym do 2030 roku”

    Z dniem 1 lipca 2020 r. Gmina Szczuczyn rozpoczęła realizację projektu w partnerstwie z Litwą, na który otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2021. Projekt ”Rozszerzenie usług wsparcia biznesu dla rozwoju przedsiębiorstw w gminach Mariampol i Szczuczyn” ma na celu osiągnięcie wyższej jakości i skuteczności usług wsparcia przedsiębiorczości w obszarze przygranicznym.

więcej

Opublikowano: 2021-04-28

Myślisz o założeniu firmy – ten projekt jest dla Ciebie!

    Zapraszamy firmy lub osoby myślące o założeniu własnej działalności do kontaktu z Urzędem Miejskim w Szczuczynie, aby skorzystać z projektu i uzyskać wsparcie specjalistyczne z zakresu księgowości, podatków, zasad przedsiębiorczości, wiedzy na temat zakładania własnej działalności gospodarczej oraz wymogów niezbędnych do spełnienia względem różnych instytucji.

więcej

Opublikowano: 2021-04-28

Budowa Centrum Rozwoju Biznesu w Szczuczynie

    W dniu 16 lipca 2020 r. została podpisana umowa z Firmą Handlowo-Usługową „Mag-Bud” Piotr Lipski, wykonawcą robót budowlanych zadania pn: Budowa budynku centrum rozwoju przedsiębiorczości w ramach projektu Rozwój usług wsparcia biznesu dla rozwoju firm w Mariampolu i Szczuczynie. Z nastaniem wiosny prace budowlane ruszyły z dużym przyśpieszeniem.

więcej

Opublikowano: 2020-11-26

Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w gminach Mariampol i Szczuczyn

    Z dniem 1 lipca 2020 r. Gmina Szczuczyn rozpoczęła realizację projektu w partnerstwie z Litwą, na który otrzymała dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Interreg V-A Litwa-Polska.

    ”Rozszerzenie usług wsparcia biznesu dla rozwoju przedsiębiorstw w gminach Mariampol i Szczuczyn” to projekt, który ma na celu poprawę świadczenia usług wsparcia przez przedsiębiorstwa w przygranicznych gminach.

więcej

drukuj

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe