Dziś jest: Poniedziałek 29 maja 2017, Imieniny: Bogusławy, Maksyma .

Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach podaj swój adres e-mail

OSP

SMS-CITY.NEWS

Formularz rejestracyjny SMS-CITY.NEWS

Zapisz się na SMS-CITY.NEWS!

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Urząd Miejski w Szczuczynie informuje o otwarciu możliwości zgłaszania się do nowo utworzonej usługi SMS-City.News, dzięki której zupełnie nieodpłatnie otrzymamy na własną komórkę krótkie wiadomości tekstowe. Łatwo i szybko dowiemy się o aktualnych wydarzeniach w naszej gminie, planowanych pracach remontowych, czy też niespodziewanych awariach.

Co zrobić, by skorzystać z nowych możliwości?

Cała rejestracja jest dziecinnie prosta. Wystarczy wykonać poniższe cztery kroki:

Krok 1

Wejdź na stronę Urzędu Miejskiego w Szczuczynie um.szczuczyn.pl

Tu odszukaj zakładkę SMS-CITY.NEWS

Krok 2

Pobierz formularz rejestracyjny, wypełnij go elektronicznie, lub wydrukuj i wypełnij go ręcznie.

Krok 3

Teraz masz dwa wyjścia, możesz odesłać wypełnione zgłoszenie pocztą mailową na adres:

SMS.CITY.NEWS@szczuczyn.pl

lub wypełnione zgłoszenie dostarczyć do punktu informacyjnego na parterze w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szczuczynie

UWAGA!

Wydrukowany i gotowy do wypełnienia arkusz zgłoszenia znajdziesz również bezpośrednio na punkcie informacyjnym.

Krok 4

Zarejestrowanie Twojego numeru w systemie zostanie potwierdzone przesłaniem sms-a informującego o tym fakcie.

Poświęcone kilka minut na rejestrację w systemie SMS-CITY.NEWS sprawi, że od teraz otrzymasz natychmiastową informację o planowanych wyłączeniach wody czy też prądu. Dowiesz się kiedy i co będzie działo się w naszym mieście i gminie. Ostrzeżemy cię przed zbliżającą się burzą czy też innym pogodowym niebezpieczeństwem.

UM w Szczuczynie

„Pomysł jest nowy i ciekawy, zobaczymy jak sprawdzi się w praktyce, ponieważ testy wypadły zachęcająco. Sms-city.news jest usługą dla aktywnych i wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco. Polecam!”

Artur Kuczyński Burmistrz Szczuczyna

• Happening 2016