Dziś jest: Wtorek 21 maja 2019, Imieniny: Kryspina, Wiktora .
Wybory samorządowe 2018
Opublikowano: 2018-10-12

Skład Obwodowych Komisji Wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

OBWÓD NR 1 – ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SZCZUCZYNIE

 

  1. Beata Domiziak Przewodniczący
  2. Maria Jolanta Szurna Zastępca Przewodniczącego
  3. Dariusz Bogdan Członek
  4. Kamila Chrostowska Członek
  5. Monika Kalinowska Członek
  6. Małgorzata Komosińska Członek
  7. Kamil Kryszczyński Członek
  8. Hanna Anna Szczesik Członek
  9. Dorota Świątek Członek

                                                                                        

OBWÓD NR 2 – PUBLICZNE GIMNAZJUM W SZCZUCZYNIE

 

  1. Katarzyna Alicka Przewodniczący
  2. Sebastian Komosiński Zastępca Przewodniczącego
  3. Teresa Duzik Członek
  4. Irena Kadłubowska Członek
  5. Katarzyna Owsianko Członek
  6. Jolanta Samełko Członek
  7. Weronika Szczech Członek
  8. Grażyna Wasilewska Członek
  9. Anna Maria Żurawska Członek

                                                                                        

OBWÓD NR 3 – ŚWIETLICA WIEJSKA W SKAJACH

 

  1. Katarzyna Kleszczewska Przewodniczący
  2. Justyna Wesołowska Zastępca Przewodniczącego
  3. Hanna Borkowska Członek
  4. Sylwia Katarzyńska Członek
  5. Magdalena Milewska Członek
  6. Monika Wiśniewska Członek
  7. Beata Witkowska Członek
  8. Ewelina Żebrowska Członek

                                                                                        

OBWÓD NR 4 – REMIZA OSP W SZCZUCZYNIE

 

  1. Martyna Ramotowska Przewodniczący
  2. Grażyna Sielawa Zastępca Przewodniczącego
  3. Zdzisława Augustowska Członek
  4. Daniel Łagodziński Członek
  5. Antoni Łoś Członek
  6. Anna Ewa Paszkowska Członek
  7. Monika Piasecka Członek
  8. Barbara Wileńska Członek
  9. Paweł Wykowski Członek

                                                                                        

 

OBWÓD NR 5 – ZESPÓŁ SZKÓŁ W NIEĆKOWIE

 

  1. Monika Samełko Przewodniczący
  2. Jarosław Karwowski Zastępca Przewodniczącego
  3. Alina Bieńkowska Członek
  4. Magda Jabłońska Członek
  5. Władysława Jakimowicz Członek
  6. Paulina Milewska Członek
  7. Małgorzata Piotrowicz Członek
  8. Adrianna Rogowska Członek
  9. Paweł Sokołowski Członek

                                                                                        

OBWÓD NR 6 – SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEDŹWIADNEJ

 

  1. Anna Berć Przewodniczący
  2. Monika Wojtowicz Zastępca Przewodniczącego
  3. Barbara Hujda Członek
  4. Anna Jankowska Członek
  5. Andrzej Kosmowski Członek
  6. Artur Mazur Członek
  7. Joanna Sokołowska Członek
  8. Andrzej Szabelski Członek
  9. Monika Wróblewska Członek

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 187

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe