Dziś jest: Wtorek 21 maja 2019, Imieniny: Kryspina, Wiktora .
Wybory samorządowe 2018
Opublikowano: 2018-10-12

Skład Obwodowych Komisji Wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

OBWÓD NR 1 – ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SZCZUCZYNIE

 

  1. Julita Orłowska Przewodniczący
  2. Monika Kaliszewska Zastępca Przewodniczącego
  3. Emilia Bagińska Członek
  4. Katarzyna Bartoszewicz Członek
  5. Radosław Dulewicz Członek
  6. Emilia Kreska Członek
  7. Piotr Pieńczykowski Członek
  8. Danuta Sadowska Członek
  9. Urszula Siedlecka Członek

                                                                                        

OBWÓD NR 2 – PUBLICZNE GIMNAZJUM W SZCZUCZYNIE

 

  1. Karol Kozikowski Przewodniczący
  2. Stanisława Piwko Zastępca Przewodniczącego
  3. Ewa Alicka Członek
  4. Jadwiga Baranowska Członek
  5. Beata Łagodzińska Członek
  6. Henryk Markowski Członek
  7. Paweł Ramotowski Członek
  8. Michał Wojsław Członek
  9. Jolanta Zamojska Członek

                                                                                        

OBWÓD NR 3 – ŚWIETLICA WIEJSKA W SKAJACH

 

  1. Bogusław Ramotowski Przewodniczący
  2. Anna Bugnacka Zastępca Przewodniczącego
  3. Natalia Dulewicz Członek
  4. Beata Krasińska Członek
  5. Agnieszka Ostrowska Członek
  6. Natalia Sielawa Członek
  7. Renata Sobolewska Członek
  8. Marlena Stocka Członek
  9. Łukasz Włodarski Członek

                                                                                        

OBWÓD NR 4 – REMIZA OSP W SZCZUCZYNIE

 

  1. Sebastian Kleszczewski Przewodniczący
  2. Wojciech Ireneusz Lendo Zastępca Przewodniczącego
  3. Mirosław Konopka Członek
  4. Elwira Kowalewska Członek
  5. Aleksandra Parypa-Zdańkowska Członek
  6. Małgorzata Polińska Członek
  7. Beata Więcaszek Członek
  8. Marzena Włodarska Członek
  9. Barbara Helena Załęcka Członek

                                                                                        

OBWÓD NR 5 – ZESPÓŁ SZKÓŁ W NIEĆKOWIE

 

  1. Iwona Gutowska Przewodniczący
  2. Krzysztof Domiziak Zastępca Przewodniczącego
  3. Sylwia Bogdan Członek
  4. Marek Filipkowski Członek
  5. Kamil Hujda Członek
  6. Klaudia Lenczewska Członek
  7. Andrzej Sobolewski Członek
  8. Dorota Solińska Członek
  9. Monika Świderska Członek

                                                                                        

OBWÓD NR 6 – SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEDŹWIADNEJ

 

  1. Urszula Julita Pogorzelska Przewodniczący
  2. Anna Piwko Zastępca Przewodniczącego
  3. Mariusz Berć Członek
  4. Paulina Czaplicka Członek
  5. Agnieszka Lenczewska Członek
  6. Katarzyna Niebrzydowska Członek
  7. Adam Puchalski Członek
  8. Anna Skibniewska Członek
  9. Anna Szemborowska Członek

powrót

drukuj

Liczba wyświetleń: 234

Copyright © 2012 Urząd Miejski w Szczuczynie.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia

Realizacja InBloom - strony internetowe