KREATYWNA

Przedsiębiorstwa

KREATYWNA - to  Artykuły Reklamowe & Pracownia Handmade.

Miejsce stworzone z pasji do  projektowania i aranżowania czyli tworzenia prac według potrzeb  klienta. Wszelkie artykuły promocyjno-marketingowo-reklamowe oraz dekoracyjne i prezentowe dostępne w jednym miejscu. Wizytówki, logotypy, koszulki z nadrukiem, pieczątki, ulotki, zaproszenia, podziękowania, dyplomy, medale, artykuły urodzinowe, ślubne, okolicznościowe czy adresowe. Cięcie i grawer wielu materiałów, PMMA, PC, Sklejka, laminat, filc, guma, płyta mdf itp., oraz b oxy kwiatowe i balony z helem. Zapytaj, a ja stworzę indywidualną ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Każdy projekt traktuję z wyjątkowym oddaniem.  Zapraszam do kontaktu.

Firma zlokalizowana w Lokalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Szczuczynie.

KREATYWNA   Edyta Jaczyńska

ul. Sienkiewicza 5F/6