Simply Beauty Salon Kosmetologii i Masażu

• Adres: ul. Kościelna 1 , 19-230 Szczuczyn
  • Telefon: 798 235 480

Simply Beauty Salon Kosmetologii i Masażu jest nowym miejscem na mapie Szczuczyna, a dokładnie znajduje się w samym sercu miasta, na ulicy Kościelnej 1, przy placu 1000-lecia. Miejsce to, zostało stworzone z zamiłowania do kosmetologii. W ofercie salonu znajdą Państwo szeroki wachlarz usług, od zabiegów manicure, pedicure po rozszerzone zabiegi kosmetologiczne twarzy oraz masaże ciała. Dzięki czemu każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. Wyższe wykształcenie, kilkuletnie doświadczenie w pracy oraz wysokiej jakości sprzęt umożliwia mi stworzenie bezpiecznych procedur zabiegowych o wysokiej efektywności. Komfort, relaks oraz zadowolony klient to podstawa każdego zabiegu wykonywanego w Salonie Simply Beauty.

Simply Beauty Salon Kosmetologii I Masażu Klaudia Biedrzycka

19-230 Szczuczyn