Remont nawierzchni ul. Senatorskiej w Szczuczynie

Zadanie pn. „Remont nawierzchni ul. Senatorskiej w m. Szczuczyn wraz z remontem skrzyżowań z ul. Nową, Ogrodową i Strażacką zostało zrealizowane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

DOFINANSOWANIE:            259 586,65 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ:      463 275,39 zł

DATA PODPISANIA UMOWY O DOFINANSOWANIE:  20.09.2023R.

W ramach zadania wykonano remont nawierzchni asfaltowej w ul. Senatorskiej na odcinku 255mb na całej szerokości ulicy. Początek odcinka rozpoczyna się od drogi powiatowej w ulicy Kilińskiego. Dodatkowo przeprowadzono remont trzech skrzyżowań, tj.  z ulicą Nową, Ogrodową i Strażacką. Inwestycja przewidywała także regulację i remont studni deszczowych oraz sanitarnych.

W dniu 04.09.2023r. została podpisana umowa pomiędzy Gminą Szczuczyn a Wykonawcą – firmą Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe w Piszu Sp. z o.o. z siedzibą w Piszu, przy ul. Czerniewskiego 2, wyłonionym w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji.

Termin wykonania inwestycji: 31.10.2023r.

Referat Rozwoju i Inwestycji