Ankieta ekologiczna w ramach procesu realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Szczuczyn

9 kwietnia 2024

Szanowni Państwo,

w związku z przystąpieniem do opracowania oceny stanu realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji, kierujemy do Państwa ankietę, która umożliwi   poznanie poglądów, opinii i oczekiwań mieszkańców gminy Szczuczyn w zakresie działań ekologicznych służących poprawie stanu środowiska w gminie Szczuczyn.   Prosimy o uzupełnienie ankiety do dnia   20 kwietnia 2024 roku.

Udział w badaniu jest dobrowolny. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Państwa odpowiedzi na pytania objęte są tajemnicą. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. W żaden sposób wypełniona przez Państwa ankieta nie będzie publicznie udostępniana.

Z góry bardzo Państwu dziękujemy za czas i wysiłek poświęcony na wypełnienie ankiety. Wierzę, że pytania ankiety okażą się dla Państwa interesujące.   Wyniki badania będą publicznie dostępne.

Odnośnik do ankiety wypełnianej online:

11 kwietnia 2024
Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Miasta i Gminy Szczuczyn, przeznaczonej do przekazania w formie aportu