PROST – KEY Packaging

Przedsiębiorstwa

Informacje

Firma z ponad 30 – letnią historią, jest nowoczesnym producentem opakowań z tektury falistej i litej oraz materiałów POS. Specjalizuje się w produkcji opakowań kaszerowanych, pudeł klapowych i fasonowych zarówno w nadruku offsetowym jak i fleksograficznym.

Firma posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10. Spełniamy również wymagania normy PN-EN ISO 22000:2018-08. Produkuje opakowania z materiałów posiadających Certyfikat FSC®, przez co gwarantuje, że surowce pochodzą z lasów certyfikowanych przez FSC®, czyli są pozyskane w ramach odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Standardów Forest Stewardship Council® przestrzega nie tylko na etapie zakupu materiału, ale także w całym procesie produkcyjnym oraz łańcuchu dostaw.

19 lutego 2024
Kabaret z Konopi
19 lutego 2024
Bieg Tropem Wilczym
15 lutego 2024
Gminna akcja sterylizacji, kastracji i chipowania psów i kotów!
13 lutego 2024
Kondolencje