Aplikacja

Aplikacja mobilna „Szczuczyn” to szybki i niezawodny system komunikacji Urzędu Miejskiego w Szczuczynie, który zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych informacji. W aplikacji znalazły się informacje ważne dla lokalnego społeczeństwa tj. aktualności, harmonogramy wywozu odpadów czy kalendarz gminnych wydarzeń. Dodatkowo, użytkownicy mają możliwość wyrażenia swojego stanowiska w istotnych dla społeczności sprawach dzięki modułowi ankiety.

Dzięki integralnemu połączeniu z oficjalną stroną internetową Urzędu Miejskiego, mieszkańcy są na bieżąco powiadamiani o najświeższych informacjach. Aplikacja „Szczuczyn” staje się nieodzownym narzędziem do pozyskiwania istotnych danych i komunikacji z władzami lokalnymi.

Aplikacja to również idealna przestrzeń dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Wyznaczone trasy piesze oraz szlaki rowerowe to doskonała możliwość poznania ciekawych miejsc, zabytków czy atrakcji znajdujących się na terenie gminy. Aplikacja jest także przyjazna dla osób podróżujących offline - wszystkie dane można wcześniej pobrać, umożliwiając korzystanie z niej bez konieczności dostępu do internetu.

Aplikacja przygotowana została w języku polskim i angielskim.

Aktualności

9 listopada 2023
Informacja Burmistrza Szczuczyna o włączeniu syren alarmowych w dniu 11 listopada
6 listopada 2023
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ogłosiło nabór wniosków do Programu finansowanego z Funduszu Solidarnościowego „Opieka wytchnieniowa” dla jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2024
6 listopada 2023
Ogłoszenie o dniu wolnym od pracy w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie 10 listopada 2023 roku (piątek)
27 października 2023
Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu z dnia 27 października 2023 roku
25 października 2023
Zarządzenie nr 47/23 Burmistrza Szczuczyna z dnia 25 października 2023 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Szczuczynie w sprawie uchwalenia programu ...
18 października 2023
Ogłoszenie o wyniku konkursu ofert: na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz nauki, edukacji, oświaty i wychowania na okres 01.11.2023 - 31.12.2023 r.
Szczuczyn
Miasto z klimatem

Bądź na bieżąco! Otrzymuj ważne powiadomienia i alerty ze Szczuczyna, odkrywaj ciekawe trasy i miejsca. Nawiguj pieszo i na rowerze.