Budżet Obywatelski

Budżet Obywatelski – co to jest?
11 września 2023
Budżet Obywatelski to nieformalny zwrot określający wydzieloną część budżetu miasta, w ramach którego wyznaczona odgórnie kwota wydatków przeznaczona jest na inicjatywy i projekty inwestycyjne bezpośrednio zgłaszane przez społeczeństwo lokalne. Oznacza to, że jeśli uważasz, iż w naszym mieście trzeba coś zrobić, wybudować, naprawić, zorganizować, itp., itd. to możesz to zgłosić do wykonania w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Budżet Obywatelski 2020 - wyniki
11 września 2023
Informacja Zespołu Koordynującego ds. Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok o wynikach przeprowadzonej weryfikacji złożonych projektów Powołany Zespół Koordynujący ds. Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok w dniu 20 września 2019 r. zakończył prace związane z weryfikacją pod względem formalno–prawnym złożonych projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Szczuczyn na 2020 rok. Zespół zdecydował o umieszczeniu na Karcie do głosowania dwóch projektów „małych” (o wartości do 10 tys. złotych) i dwóch projektów „dużych” (o wartości do 40 tys. złotych).
Budżet Obywatelski 2020
7 września 2023
INFORMACJA O WYNIKACH GŁOSOWANIA NA ZADANIA ZGŁOSZONE DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO MIASTA SZCZUCZYN NA 2020 ROK W dniu 08 października 2019 r. o godzinie 08:00 Zespół Koordynujący ds. Budżetu Obywatelskiego dokonał otwarcia urny oraz weryfikacji kart do głosowania na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Szczuczyna na 2020 rok.
Szczuczyn
Miasto z klimatem

Bądź na bieżąco! Otrzymuj ważne powiadomienia i alerty ze Szczuczyna, odkrywaj ciekawe trasy i miejsca. Nawiguj pieszo i na rowerze.