Faster

Przedsiębiorstwa

Faster to sprawdzony przewoźnik, świadczący usługi transportowe od 2009 r.

Pozostajemy w stałej relacji z ponad 25 samorządami, na rzecz których świadczymy usługi jako operator publicznego transportu zbiorowego w przewozach autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Naszym partnerom pomagamy przechodzić przez procedurę pozyskania środków na tego rodzaju przewozy. Począwszy od wykreowania kompleksowej koncepcji transportowej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb danej gminy, aż po jej realizację i pomoc we wszelkich formalnościach związanych z należytym rozliczaniem otrzymanego dofinansowania.

Dysponujemy rozwiniętym zapleczem logistycznym i technicznym. Posiadamy bazy w Olsztynie, Ornecie, Olecku, Kolnie, Mrągowie, Dzierzgoniu. Wszystkie placówki są ze sobą zintegrowane i wyposażone w sposób zapewniający możliwość natychmiastowej reakcji w nieprzewidzianych sytuacjach.

Pozostajemy do dyspozycji naszych kontrahentów na każdym etapie współpracy. Nie jesteśmy obojętni na żadne Ich pytania i potrzeby, zapewniając stały kontakt i gwarantując gotowość wszelkiej pomocy.

19 czerwca 2024
18 czerwca 2024
Festiwal Dmuchańców- Szczuczyn
13 czerwca 2024