Plac zabaw przy ul. Sienkiewicza

19 września 2023

Nowy plac zabaw w naszej okolicy.

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że nasza społeczność właśnie zyskała nową, przepiękną przestrzeń - nowo wybudowany plac zabaw przy ul. Sienkiewicza. To miejsce przeznaczone dla naszych najmłodszych mieszkańców i ich rodzin, gdzie mogą spędzać czas aktywnie i cieszyć się wspólnymi chwilami.

Nowo wybudowany plac zabaw przy ul. Sienkiewicza stanowi wyraz naszego zobowiązania do tworzenia przestrzeni, w której nasze dzieci mogą się rozwijać i cieszyć się zdrowym stylem życia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego nowego placu zabaw i korzystania z jego uroków.

To wspólne dzieło, które wnosi wiele radości i możliwości dla naszej społeczności. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w rozwijanie naszego miasta.

26 lipca 2024
Zaproszenie na wyjazdowe spotkanie informacyjne, organizowane przez inwestora elektrowni wiatrowych na terenie gmin Szczuczyn i Kalinowo
25 lipca 2024
Rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wyznaczania oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w gminie Szczuczyn
19 lipca 2024
Obwieszczenie Burmistrza Szczuczyna PB. 6721.In.1.2024 z dnia 19 lipca 2024 roku w sprawie zaopiniowania projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie którego mają być lokali
19 lipca 2024
W HOŁDZIE POWSTAŃCZEJ WARSZAWIE! SZCZUCZYN PAMIĘTA!
17 lipca 2024
Gmina Szczuczyn z dotacją dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Niećkowie
12 lipca 2024
Podlaskie Lokalnie: Spotkanie informacyjne 16.07.2024 r.