Plac zabaw przy ul. Sienkiewicza

19 września 2023

Nowy plac zabaw w naszej okolicy.

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że nasza społeczność właśnie zyskała nową, przepiękną przestrzeń - nowo wybudowany plac zabaw przy ul. Sienkiewicza. To miejsce przeznaczone dla naszych najmłodszych mieszkańców i ich rodzin, gdzie mogą spędzać czas aktywnie i cieszyć się wspólnymi chwilami.

Nowo wybudowany plac zabaw przy ul. Sienkiewicza stanowi wyraz naszego zobowiązania do tworzenia przestrzeni, w której nasze dzieci mogą się rozwijać i cieszyć się zdrowym stylem życia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego nowego placu zabaw i korzystania z jego uroków.

To wspólne dzieło, które wnosi wiele radości i możliwości dla naszej społeczności. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w rozwijanie naszego miasta.

Aktualności

17 maja 2024
Program teleopieki domowej – program wsparcia polityki senioralnej oraz osób z niepełnosprawnościami
14 maja 2024
46. KONKURS PIOSENKI
14 maja 2024
Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Miasta i Gminy Szczuczyn, przeznaczonej do przekazania w formie aportu z dnia 13 maja 2024 roku
7 maja 2024
Zmiana na stanowisku Burmistrza Szczuczyna
23 kwietnia 2024
Informacja o obowiązku podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej na terenie miasta Szczuczyn
17 kwietnia 2024
Wernisaż
Szczuczyn
Miasto z klimatem

Bądź na bieżąco! Otrzymuj ważne powiadomienia i alerty ze Szczuczyna, odkrywaj ciekawe trasy i miejsca. Nawiguj pieszo i na rowerze.