ORŁOWSCY DOMOWA SPIŻARNIA

Przedsiębiorstwa

Informacje

ORŁOWSCY DOMOWA SPIŻARNIA to niewielka rodzinna manufaktura prowadzona w Ekologicznym Gospodarstwie Rolnym, w którym wytwarzane są naturalne przetwory owocowe głównie z uprawianej maliny odmiana Polana czyli soki, syropy, dżemy, herbaty z dodatkiem owoców i liści malin, owoce suszone i owoce liofilizowane oraz syropy ziołowe.
Z wytwarzanych produktów komponowane są okolicznościowe zestawy prezentowe, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.
Tradycyjny sposób produkcji wytwarzanych produktów  pozwala uchwycić ich niepowtarzalny smak i zapewnić jak najwyższą ich jakość. Wytwarzane przetwory nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, aromatów, wzmacniaczy smaku i zagęszczaczy.
Produkty w manufakturze wytwarzane są ręcznie i nie są efektem masowej produkcji co jest ich nie wątpliwy atutem.

ORŁOWSCY DOMOWA SPIŻARNIA

Skaje 38

19-230 Szczuczyn

19 lutego 2024
Kabaret z Konopi
19 lutego 2024
Bieg Tropem Wilczym
15 lutego 2024
Gminna akcja sterylizacji, kastracji i chipowania psów i kotów!
13 lutego 2024
Kondolencje