Centrum Produktu Lokalnego

Atrakcje

Informacje

Miejsce promujące lokalnych rolników i ekologię. Konsumenci znajdą tu tradycyjne wędliny i potrawy podlaskie, swojskie jaja, świeże pieczywo, miody z domowych pasiek, pączki i faworki, a także dżemy, bezglutenowe mąki, ziemniaki czy herbaty.

Spiżarnią pod Klasztorem kieruje motto: lokalnie, ekologicznie i zdrowo.

Godziny otwarcia:
Wt.-Sb. godz. 6:00-14:00

Powiązane trasy

10.3 km
Pętla Szczuczyn - Świdry Awissa - Sokoły - Szczuczyn
9.6 km
Szlak rowerowy na Lisiaki

17 maja 2024
Program teleopieki domowej – program wsparcia polityki senioralnej oraz osób z niepełnosprawnościami
14 maja 2024
46. KONKURS PIOSENKI
14 maja 2024