Dzień 26 kwietnia 2024 r. był szczególnym dniem dla Miasta i Gminy Szczuczyn.
W budynku Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Szczuczynie. Była to sesja podczas której przedstawiciele różnych instytucji i grup społecznych podziękowali Arturowi Kuczyńskiemu Burmistrzowi Szczuczyna za ciężką pracę. Tego dnia również wieloletni Burmistrz Szczuczyna wyraził swoją wdzięczność społeczeństwu za dotychczasową współpracę na rzecz rozwoju Miasta i Gminy Szczuczyn.

Natomiast dnia 06 maja odbyła się sesja, podczas której dokonano zaprzysiężenia nowo wybranego Burmistrza Marcina Wileńskiego oraz radnych.

Skład Rady Miejskiej w Szczuczynie kadencja 2024 - 2029

13 czerwca 2024
Program "Korpus Wsparcia Seniorów" na rok 2024
3 czerwca 2024