SMS-CITY.NEWS!

Zapisz się na SMS-CITY.NEWS! Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Urząd Miejski w Szczuczynie informuje o otwarciu możliwości zgłaszania się do nowo utworzonej usługi SMS-City.News, dzięki której zupełnie nieodpłatnie otrzymamy na własną komórkę krótkie wiadomości tekstowe. Łatwo i szybko dowiemy się o aktualnych wydarzeniach w naszej gminie, planowanych pracach remontowych, czy też niespodziewanych awariach.

Co zrobić, by skorzystać z nowych możliwości?

Cała rejestracja jest dziecinnie prosta. Wystarczy wykonać poniższe cztery kroki:

Krok 1

Wejdź na stronę Urzędu Miejskiego w Szczuczynie um.szczuczyn.pl

Tu odszukaj zakładkę SMS-CITY.NEWS

Krok 2

Pobierz formularz rejestracyjny wydrukuj i wypełnij go ręcznie.

Krok 3

Wypełnione i podpisane zgłoszenie dostarcz do punktu informacyjnego na parterze w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szczuczynie.

UWAGA!

Wydrukowany i gotowy do wypełnienia druk arkusza zgłoszenia znajdziesz również bezpośrednio na punkcie informacyjnym.

Krok 4

Zarejestrowanie Twojego numeru w systemie zostanie potwierdzone przesłaniem sms-a informującego o tym fakcie.

Poświęcone kilka minut na rejestrację w systemie SMS-CITY.NEWS sprawi, że od teraz otrzymasz natychmiastową informację o planowanych wyłączeniach wody czy też prądu. Dowiesz się kiedy i co będzie działo się w naszym mieście i gminie. Ostrzeżemy cię przed zbliżającą się burzą czy też innym pogodowym niebezpieczeństwem.

UM w Szczuczynie

„Pomysł jest nowy i ciekawy, zobaczymy jak sprawdzi się w praktyce, ponieważ testy wypadły zachęcająco. Sms-city.news jest usługą dla aktywnych i wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco. Polecam!”

Artur Kuczyński Burmistrz Szczuczyna

19 lipca 2024
Obwieszczenie Burmistrza Szczuczyna PB. 6721.In.1.2024 z dnia 19 lipca 2024 roku w sprawie zaopiniowania projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie którego mają być lokali
19 lipca 2024
W HOŁDZIE POWSTAŃCZEJ WARSZAWIE! SZCZUCZYN PAMIĘTA!
17 lipca 2024
Gmina Szczuczyn z dotacją dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Niećkowie
12 lipca 2024
Podlaskie Lokalnie: Spotkanie informacyjne 16.07.2024 r.
10 lipca 2024
Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Miasta i Gminy Szczuczyn, przeznaczonej do sprzedaży na rzecz dotychczasowego użytkownika wieczystego
10 lipca 2024